بیست و هشتمین کنفرانس اپتیک و فوتونیک ایران و چهاردهمین کنفرانس مهندسی و فناوری فوتونیک ایران- راهنمای ثبت نام جهت شرکت در کنفرانس
راهنمای ثبت نام برای ارائه‌دهندگان جهت شرکت در کنفرانس

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1398/10/24 | 

جهت شرکت در کنفرانس پس از ثبت‌نام در وب کنفرانس با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سایت شده، با مراجعه به صفحه شخصی خود،
۱. در لینک مشخص شده، در سایت همایش دانشگاه سیستان و بلوچستان ثبت‌نام نمایید (شرکت در کنفرانس رایگان است).
در صورت پذیرفته شدن مقاله در کنفرانس

۲.  فرم ثبت نام ارائه دهنده مقاله را تکمیل نمایید .

در صورتی که ارسال کننده مقاله با ارائه دهنده فرق می کند، ارسال کننده می‌بایست این فرم را به نام ارائه دهنده تکمیل نماید. هم‌چنین در صورتی که بیشتر از یک مقاله دارید و ارائه دهنده هر مقاله متفاوت است برای هر مقاله جداگانه فرم را تکمیل نمایید. 

۳. برای پرداخت هزینه ارائۀ مقاله، در  صفحه شخصی بر روی عبارت «صورت حساب کامل برای کاربران ایرانی» کلیک و برای پرداخت هزینه اقدام فرمایید.  مهلت پرداخت هزینۀ ارائۀ مقالات تا ۷ بهمن ۱۴۰۰ است.

توجه توجه: در صورتی که دو مقاله و یا بیشتر برای ارائه دارید، ابتدا با کلیک بر روی پرداخت هزینه نهایی ارائه شده در صورت‌حساب با کارت‌های شتاب، کلیک نمایید و هزینه مقاله اول را پرداخت کنید. سپس با بازگشت به صفحه صورت حساب، بر روی پرداخت الکترونیک سایر هزینه‌ها و خدمات عرضه شده... کلیک نمایید و طبق تعداد مقالات و نوع ثبت نام جهت پرداخت هزینه ثبت نام برای مقالات دوم به بعد اقدام نمایید. 

لازم به توضیح است تنها در صورتی ثبت نام ارائه‌دهندگان مقالات کامل می‌شود که فرم ارائه‌دهنده را تکمیل  و هزینه‌های مربوطه را نیز پرداخت نمایند. 

گواهی ارائه تنها برای مقاله‌های پذیرفته‌شده‌ای صادر می‌شود و مقاله روی سایت انجمن قرار می‌گیرد که
در هنگام ارائه، یکی از نویسندگان مقاله حضور (آنلاین) داشته باشند.
در غیر این‌صورت مقاله پذیرفته‌نشده تلقی شده، نمایه نمی‌شود و مبلغ ثبت‌نام نیز قابل استرداد نیست.

در صورتی که برای تغییر نوع ثبت‌نام، پرداخت هزینه‌ها و یا تکمیل فرم مشکلی دارید، لطفا از طریق ایمیل و یا فرم تماس در وب اطلاع دهید تا بررسی شود. جهت دریافت پاسخ صبور باشید حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت به شما پاسخ داده خواهد شد. 

نشانی مطلب در وبگاه بیست و هشتمین کنفرانس اپتیک و فوتونیک ایران و چهاردهمین کنفرانس مهندسی و فناوری فوتونیک ایران:
http://icop.ir/find.php?item=1.123.99.fa
برگشت به اصل مطلب